Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Osada-Wola - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

820 000 zł422,57 m² 1 940,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 684 m²

Nieruchomość z Potencjałem Chruszczewo, prezentujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość w miejscowości Chruszczewo, przy ul. Młynarskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Załuski

Załuski(Osada-Wola + 23 km)

1 140 000 zł218 m² 5 229,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Załuski około 35 km od granic Warszawy, 39 km od stacji metra Młociny. Budynek wybudowano w 2009 roku w technologii tradycyjnej, starannie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zasonie

Zasonie(Osada-Wola + 9 km)

39 000 zł1 800 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania mamy malowniczo położoną działkę w gminie nowe miasto wieś Zasonie w sąsiedztwie rzeki sony. Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nasielsk(Osada-Wola + 24 km)

165 000 zł3 100 m² 53,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka położona w miejscowości Głodowo Wielkie o powierzchni 3100 mkw. Zaledwie 4,5 km od Nasielska. Idealna pod wymarzony wolnostojący dom. Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł87,87 m² 2 788,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Nieruchomość stanowi samodzielny lokal mieszkalny nr.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł5 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Krzyczki Szumne, gm. Nasielsk Lokalizacja: krzyczki Szumne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski, woj. mazowieckie Powierzchnia działki: 5000 m Numer.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł200 m² 1 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prime elite prezentuje murowany, solidny domek rekreacyjny blisko rzeki Wkry | spokojna okolica | duży potencjał. Na sprzedaż nieruchomość rekreacyjna położona w miejscowości Popielżyn-Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

1 447 670 zł20 681 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - świercze, powiat pułtuski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 20 681 m , położona w miejscowości Świercze, gmina Świercze, powiat pułtuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Płońsk

Płońsk(Osada-Wola + 15 km)

1 200 000 zł704 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala dodatkowe informacje: typ własności: własność Materiał budowlany: beton Technologia wykonania: murowana Kanalizacja: jest Ogrzewanie: co miejskie Prąd: jest Gaz: do 100m Woda: jest Typ parkingu:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł149 m² 3 691,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu handlowo-usługowym o pow. 149 m2. Lokal po placówce bankowej, składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Osada-Wola

Osada-Wola,mazowieckie

150 000 zł10 200 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentuje działkę Rolno-Leśną o powierzchni 10.200m2. Działka położona jest w miejscowości Osada-Wola w powiecie Połońskim, zaledwie 22km od Ciechanowa, 80km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Osada-Wola

Osada-Wola,mazowieckie

173 400 zł10 200 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo cicha działka siedliskowa 75 km od centrum Warszawy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij